درباره وطن دراگ

وطن دراگ یک داروخانه آنلاین برای حفظ و افزایش سلامت افراد جامعه است. سایت وطن دراگ از سه بخش اساسی مشاوره های تخصصی ، بیماری های خاص و فروش شامل مکمل ها، محصولات آرایشی بهداشتی ،مادر و کودک ، سالمندان و تجهییزات پزشکی تشکیل شده است .

  • بیماری های خاص

ما هر روز شاهد افزایش افرادی هستیم که به بیماری های خاص مانند دیابت، سرطان و… مبتلا می شوند. تسهیل خرید دارو و کاهش هزینه های درمان برای کسانی که از این نوع بیماری رنج می برند، همواره رویایی غیر قابل دسترس به نظر می رسد اما تیم وطن دراگ به عنوان گروهی که اشتیاق زیادی به بهبود خدمات درمانی در ایران دارند، گرد هم آمدند تا بتوانند بستری مناسب برای دسترسی آسان این عزیزان به خدمات مورد نیاز خود فراهم کنند .

  • مشاوره

ما متعهد به ارائه مشاوره های تخصصی هستیم. وطن دراگ در بخش مشاوره های تخصصی تلاش می کند با بیان مطالب علمی و ارائه راهکارهای مناسب از افزایش بیماری در جامعه جلوگیری کند. همچنین ما در این بخش با ارائه مشاوره پزشکی به کسانی که از بیماری های خاص رنج می برند، کمک می کنیم که بهترین روش درمان و مناسب ترین مراکز درمانی را انتخاب کنند.

  • فروش

شناخته شده ترین برندهای لوازم آرایشی و بهداشتی، مکمل ها و تجهیزات پزشکی و درمانی در داروخانه آنلاین وطن دراگ عرضه می شود. حلقه گمشده در فروش این محصولات ، صداقت و شفافیت است، داروخانه آنلاین وطن دراگ سعی دارد با رعایت صداقت، بهترین کیفیت را به مشتریان خود عرضه کند و برای رسیدن به این هدف خدماتی مانند ارائه تاریخ انقضا هر محصول در سایت، معرفی کشورهای سازنده هر محصول، ارائه خدمات مشاوره رایگان در هنگام خرید آنلاین، همراهی مشتریان در تمام روند خرید را فراهم می کند.

بهترین و با کیفیت ترین خدمات و محصولات سزاوار همراهان وطن دراگ است. ما باور داریم که می توانیم با برداشتن قدم های محکم واستوار به تمام اهداف خود دست پیدا کنیم.